Projekty graficzne

Atrakcyjne

Czy stworzymy dla Ciebie atrakcyjną grafikę? Nie. Stworzymy ją dla Twoich klientów.Żeby to zrobić najpierw poznamy Twój rynek. Stworzymy dokładny profil klienta i wtedy pokażemy mu największe atuty Twojego produktu lub usługi. W bardzo atrakcyjny sposób.

Czytelne

Żeby Twój Klient zrozumiał przekaz, który masz mu do zaoferowania musi on być czytelny. Z łatwością można się pogubić w niektórych dzisiejszych projektach graficznych. Prawdziwym wyzwaniem jest zaprojektować grafikę w sposób przejrzysty, gdzie wzrok odbiorcy kierowany jest po kolei na właściwe jej składniki. Krok po kroku.

Skuteczne

Każdy z projektów ma jeden cel: skłonić odbiorcę do określonego działania. Może to być wykonanie telefonu do firmy, kliknięcie w formularz kontaktowy lub odwiedzenie Twojej witryny w sieci. Z pomocą dobrej grafiki ułatwimy mu to działanie. Poprowadzimy go przez cały projekt w taki sposób, żeby zakończył pożądanym działaniem.

Profesjonalne

Dobra grafika nie może wyglądać jak odpustowy stragan. Musi w sposób profesjonalny pokazywać największe atuty Twojego produktu/usługi. Oczywiście, różne projekty wymagają różnego stylu. Jeśli jednak poprosisz nas o różowe logo na ciemnozielonym tle to… odmówimy. 

Użytkowe

Znamy technologie produkcji materiałów reklamowych. Od druku na papierze, przez wszystkie inne materiały: folie, płótno, tapety, gumę, szkło, kubki, długopisy itd. po frezowanie, cięcie laserem, wodą. Niektóre z technologii wymagają przygotowania projektu w odpowiedni sposób. Oczywiście nie będziemy zaprzątać tym głowy Tobie. Załatwimy wszystko jak trzeba,

Napisz do nas

10 + 8 =