Logo to znak graficzny, symbol, wizytówka Twojego produktu lub usługi. Dobrze, jeśli budzi skojarzenia z rodzajem działalności której jest "szyldem". Logo nie powinno być zbyt skomplikowane. Musi dobrze wyglądać na dużych formatach i pomniejszone do kilku milimetrów. Zadbaj o to, żeby było czytelne i zrozumiałe dla Twoich klientów.

Zrobimy logo, którego będzie Ci zazdrościć konkurencja!

Rozpoznawalne, czytelne, skalowalne, i przede wszystkim... PIĘKNE! 

Image not available
Image is not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Slider

1. Projekt logo, którego będą Ci zazdrościć.

Dostaniesz projekt, którego będzie zazdrościć Ci konkurencja. Zgodne z zasadami tworzenia znaku, rozpoznawalne i oryginalne.


2. Projekty wizytówek i papieru firmowego.

Projekty graficzne materiałów, które są niezbędne w każdej firmie. Papier listowy – do faktur, do korespondencji czy innych kreatywnych zastosowań. Dodatkowo projekt wizytówek dwustronnych. Wszystkie projekty w formatach gotowych do druku. 


3. Grafiki na facebook.

W dobie wszechobecności mediów społecznościowych nie może zabraknąć w nich i Ciebie. To od grafik umieszczanych na facebooku zależy odbiór Twojej firmy przez potencjalnych klientów. Zrobimy projekt graficzny na facebooka z Twoim nowym logo we wszystkich formatach których potrzebujesz. Zdjęcie profilowe i zdjęcie w tle dostaniesz w cenie! 


4. Pliki, których będziesz potrzebować.

Nigdy nie wiesz na czym jeszcze umieścisz projekt swojego nowego logo. Jesteśmy elastyczni, więc dostaniesz specjalistyczne pliki do wszystkich możliwych zastosowań: do graweru, haftu, druku, na stronę www, do projektów wideo i czego tylko dusza zapragnie!


1. Zbadamy Twój obszar działania.

Sprawdzimy Twoją branżę, ustalimy kim są Twoi klienci. Sprawdzimy też Twoją konkurencję. Wszystko po to żeby stworzyć logo skrojone na miarę Twoich potrzeb. Pomówimy z Tobą o estetyce, która najbardziej Ci odpowiada.


2. Opracujemy koncepcję znaku

Kiedy już będziemy znać Twoich klientów, konkurencję i Twoją opinię, przystąpimy do zaplanowania najbardziej skutecznego logo dla Twojego przedsięwzięcia.  


3. Zrealizujemy projekt logo

Dopiero mając wszystkie dane i plan na Twoje logo przystąpimy do realizacji projektu. Dzięki informacjom jakie zgromadziliśmy będzie to logo skuteczne i czytelne, oryginalne i ponadczasowe. Takie, jakiego potrzebujesz!

Zamów już TERAZ!

Możesz to zrobić na kilka sposobów:

Zadzwoń: 512 233 244,
napisz: biuro@StudioSimplo.pl
lub wypełnij formularz poniżej:

Nie bój się - nigdy nie spamujemy!

Nie bój się - nigdy nie spamujemy!