fotografia reklamowa

Kontakt

W pierwszym kroku skontaktuj się z nami. Dzięki temu dowiemy się, jak możemy Ci pomóc. Możesz zadzwonić, napisać e-mail lub wypełnić formularz poniżej.

Następnie skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły sesji reklamowej. Ważne jest to co chcesz sfotografować i do czego te zdjęcia będą używane.

Produkcja

Po poznaniu szczegółów produktu i zastosowania zdjęć reklamowych przystępujemy do działania. Ustalamy sposób przekazania produktów do zdjęć. Zbieramy materiały potrzebne do aranżacji. Umawiamy się na sesję reklamową. Może się odbyć w naszym studiu. W przypadku zdjęć reklamowych produktów kulinarnych lepiej będzie, kiedy zrobimy je w bezpośredniej bliskości kuchni w której powstają. Jeżeli nie ma takiej możliwości to bez trudu odtworzymy każdą potrawę w naszym studiu. A potem ją zjemy!

Retusz

Po udanej sesji mamy bardzo duży wybór udanych fotografii. Teraz następuje wybór najlepszych zdjęć. Zdarza się że z jakiegoś powodu produkt do zdjęcia nie był najlepszej jakości. W takiej sytuacji zdjęciu będzie potrzebny konkretny retusz. Całe szczęście pracują u nas specjaliści i specjalistycznie wyretuszują to co trzeba.

Co dalej?

Przekazujemy wszystkie zaakceptowane zdjęcia w formie cyfrowej. Możesz ich używać wszędzie. Do druku, na www i do mediów społecznościowych. Wszystkie pliki przekazujemy w oryginalnych rozmiarach i pomniejszone (do internetu).

Teraz tylko patrzeć jak Twoje nowe zdjęcia zarabiają dla Ciebie!

Napisz do nas

1 + 11 =