Jakie logo mamy dla Ciebie stworzyć?

  Najpierw - dane kontaktowe - ułatwi to płynne przekazywanie informacji.
  RODZAJ ZNAKU - Ktoś mądry policzył, że w ciągu pierwszej pół godziny rano każdy styka się z około 30 różnymi logo. Aż trudno policzyć ile znaków widzimy w ciągu całego dnia! Może wśród nich zauważyłeś jakiś rodzaj, który szczególnie Ci się spodobał?

  Kolejnym bardzo ważnym krokiem jest wybór dominującego koloru. Poszczególne barwy wzbudzają określone skojarzenia. Dlatego warto dopasować kolor do głównych założeń działalności.

  Ok, wiemy już bardzo dużo. Jednak chcemy WIĘCEJ! Wtedy trafimy w Twój gust bez pudła. Wskaż jak mają postrzegać Twoje nowe logo klienci. My zajmiemy się resztą!
  Zapomnieliśmy o najważniejszym! Nie może zabraknąć odrobiny biurokracji. Nie wystarczy poklikać, trzeba też coś napisać! To już ostatni krok w drodze do nowego, pięknego LOGO!

  Jeśli nie - zostaw puste

  Np.: Od roku zajmujemy sie produkcją wysokowydajnych
  karmników dla świerszczy. Największym atutem jest doskonała
  jakość materiałów wykorzystanych do produkcji.

  Możesz tu napisac cokolwiek, dobre słowo na zachętę, obietnicę premii za projekt, albo to że bardzo chcesz mieć w logo SŁONIKA. Nasz grafik zniesie prawie wszystko!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu wykonania projektu logo i wymiany informacji, przez Studio Simplo.